TLM2ADR043FTD
MFR.Part #
TLM2ADR043FTD
JLCPCB Part #
C1705731
Description
250mW 43mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS