TL3AR033FTDG
MFR.Part #
TL3AR033FTDG
JLCPCB Part #
C2073637
Description
1W 33mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS