TL2BR082FTE
MFR.Part #
TL2BR082FTE
JLCPCB Part #
C4107595
Description
-65℃~+170℃ 250mW 82mΩ ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS