THS15220RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
THS15220RJ
JLCPCB Part #
C1568108
Package
Plugin
Description
15W 220Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS