T9GV1L14-22
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T9GV1L14-22
JLCPCB Part #
C1563544
Package
Plugin,21.5x29mm
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 22V 22ms 30A 480V@AC AgSnO2 插件,21.5x29mm Power Relays ROHS