T9AV2XD16-12
MFR.Part #
T9AV2XD16-12
JLCPCB Part #
C1565363
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) 12V 15A 15ms 15ms 277V@AC 插件 Power Relays ROHS