T9AP1D52-48-03
MFR.Part #
T9AP1D52-48-03
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 15ms 277V@AC 30A 48V AgCdO - Power Relays ROHS