T9AP1D52-110
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T9AP1D52-110
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 110V 15ms 15ms 277V@AC 30A AgCdO - Power Relays ROHS