SQZR15120KJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQZR15120KJ
JLCPCB Part #
C1365946
Description
-55℃~+250℃ 120kΩ 15W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS