SQHW40160RJ6
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQHW40160RJ6
JLCPCB Part #
C1525624
Package
Plugin
Description
160Ω 40W ±300ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS