SMW511RJT
MFR.Part #
SMW511RJT
JLCPCB Part #
C4066194
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 11Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS