SMF510KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF510KJT
JLCPCB Part #
C2075882
Package
SMD,7.3x13.5mm
Description
-55℃~+200℃ 10kΩ 500V 5W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,7.3x13.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS