SMF32K7JT
MFR.Part #
SMF32K7JT
JLCPCB Part #
C4328821
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 2.7kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS