SMA-A0102FTDL180K
MFR.Part #
SMA-A0102FTDL180K
JLCPCB Part #
C3933086
Package
0102
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 300mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0102 Chip Resistor - Surface Mount ROHS