SMA-A0102BTNL270R
MFR.Part #
SMA-A0102BTNL270R
JLCPCB Part #
C3944729
Package
0102
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 300mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0102 Chip Resistor - Surface Mount ROHS