SC301R0KR
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SC301R0KR
JLCPCB Part #
C2052240
Package
Plugin,D2.8xL7mm
Description
1uH 1Ω 230MHz 25@25MHz 420mA ±10% 插件,D2.8xL7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS