RZ03-1A4-D024
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RZ03-1A4-D024
JLCPCB Part #
C1524643
Package
DIP,12.7x29mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.44kΩ 16A 16A@250VAC 24V 400V@AC 400mW 6ms 8ms AgNi DIP,12.7x29mm Power Relays ROHS