RU73X2A38R3LTDF
MFR.Part #
RU73X2A38R3LTDF
JLCPCB Part #
C4162657
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS