RU73X2A33R2LTDF
MFR.Part #
RU73X2A33R2LTDF
JLCPCB Part #
C4286089
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS