RU73X2A22K6LTDF
MFR.Part #
RU73X2A22K6LTDF
JLCPCB Part #
C3986845
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS