RU73X2A205RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A205RLTDF
JLCPCB Part #
C4200167
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS