RU73X2A1K74LTDF
MFR.Part #
RU73X2A1K74LTDF
JLCPCB Part #
C4119089
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS