RU73X2A10K5LTDF
MFR.Part #
RU73X2A10K5LTDF
JLCPCB Part #
C4349794
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS