RU73X1E909RLTDF
MFR.Part #
RU73X1E909RLTDF
JLCPCB Part #
C4247288
Description
-55℃~+155℃ 63mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS