RU73X1E2K94LTDF
MFR.Part #
RU73X1E2K94LTDF
JLCPCB Part #
C3925180
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS