RTX3-1AT-C012
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RTX3-1AT-C012
JLCPCB Part #
C1563442
Package
Plugin,12.7x29.1mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 16A 250V@AC AgSnO2+W Dual Coil 插件,12.7x29.1mm Magnetic Latching Relays ROHS