RSS33K9JTB
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RSS33K9JTB
JLCPCB Part #
C3419000
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS