RR03J820RTR
MFR.Part #
RR03J820RTR
JLCPCB Part #
C1767423
Description
-55℃~+235℃ 3W 820Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS