RR01J30RTB
MFR.Part #
RR01J30RTB
JLCPCB Part #
C1366621
Description
-55℃~+235℃ 1W 30Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS