RQ73C2B681RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B681RBTD
JLCPCB Part #
C3935148
Description
-55℃~+155℃ 400mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS