RQ73C2B3K16BTD
MFR.Part #
RQ73C2B3K16BTD
JLCPCB Part #
C2084106
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.16kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS