RQ73C2B348KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B348KBTD
JLCPCB Part #
C2083904
Description
-55℃~+155℃ 200V 348kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS