RQ73C2B30R9BTD
MFR.Part #
RQ73C2B30R9BTD
JLCPCB Part #
C2084196
Description
-55℃~+155℃ 200V 30.9Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS