RQ73C2B30R1BTD
MFR.Part #
RQ73C2B30R1BTD
JLCPCB Part #
C4197775
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS