RQ73C2B24R3BTD
MFR.Part #
RQ73C2B24R3BTD
JLCPCB Part #
C3946303
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS