RQ73C2B1K78BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2B1K78BTD
JLCPCB Part #
C2084005
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS