RQ73C2B1K47BTD
MFR.Part #
RQ73C2B1K47BTD
JLCPCB Part #
C4324333
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS