RQ73C2B187RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B187RBTD
JLCPCB Part #
C2084031
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS