RQ73C2B17R4BTD
MFR.Part #
RQ73C2B17R4BTD
JLCPCB Part #
C2083935
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS