RQ73C2B169RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B169RBTD
JLCPCB Part #
C2084042
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS