RQ73C2B133KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B133KBTD
JLCPCB Part #
C2084308
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS