RQ73C2A35R7BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2A35R7BTD
JLCPCB Part #
C2083856
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 35.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS