RQ73C2A332KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A332KBTD
JLCPCB Part #
C3985506
Description
-55℃~+155℃ 200mW 332kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS