RQ73C2A287RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A287RBTD
JLCPCB Part #
C2083499
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS