RQ73C2A210RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A210RBTD
JLCPCB Part #
C2083573
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 210Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS