RQ73C2A162KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A162KBTD
JLCPCB Part #
C2083310
Description
-55℃~+155℃ 100V 162kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS