RQ73C1J619RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J619RBTD
JLCPCB Part #
C2084283
Description
-55℃~+155℃ 150mW 619Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS