RQ73C1J24K9BTDF
MFR.Part #
RQ73C1J24K9BTDF
JLCPCB Part #
C4267802
Description
-55℃~+155℃ 150mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS