RQ73C1J14K7BTD
MFR.Part #
RQ73C1J14K7BTD
JLCPCB Part #
C3998113
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS