RQ73C1J127KBTD
MFR.Part #
RQ73C1J127KBTD
JLCPCB Part #
C4335040
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS